Українці ганьблять самі себе

Чому я так вважаю? З багатьох, чи навіть з однієї причини - ви ніяк не хочете змінитись.


Жоден з лідерів, посадовців, та дуже багато українців насправді не бажають своїй країні добробуту та процвітання, хоча кожного дня так голосно про це заявляють. Ні команда Зеленського, ні Порошенка, ані кого би то було ще у минулі роки не мають за ціль рішучі та важливі зміни для країни та її розвиток і процвітання. Все, що зараз робиться - це політична гра на публіку та переділ влади, тільки й того.


А ви, розвісивши вуха, та переконавши себе в тому, що після Майдану все змінилося і ви як народ маєте владу над новими обранцями, продовжуєте слухати ці байки та обіцянки. Завдання яких є як і раніше переконати вас, що саме з ними на вас чекає нове життя. Але вони просто застосовують психологічні хитрощі і кажуть те, що народ хоче почути.


Зараз основна тема це українізація. Важливе питання? Безумовно! Але чи найважливіше саме зараз? Ні! Цього бажають люди і це використовують політики, осліплюючи ваші очі та свідомість ненавистю до ворога. Коли в той час, вони просто на своїй арені вирішують, кому повинна дістатись влада. Завдяки якій вони зможуть збільшувати своє багатство.

Якщо б усі вони дійсно бажали вивести країну з розвалу, та збудувати самостійну, міцну та прикладну державу, вони б давно могли домовитись між собою та працювати разом заради одніє цілі. Але ж цілі у кожного різні, бо різні багатство та апетити кожного з них.


А що в той час робите ви самі? Нічого, окрім того, що від вас потребують політичні лідери.

Збираєтесь на мітинги, звинувачуєте та поливаєте один одного бранням. Поміркуйте трохи і дайте собі відповідь на питання: «чи дійсно приведе вся ця політична гра до істотних плюсів?» Адже ж ні. Бо кожен просто перетягує ковдру на себе і не робить суттєвого вкладу в розвиток країни.


Добре. Залишимо політиків, бо ви все одно як вперті барани будете і далі вболівати кожен за свого, тупцюючи на місці. Поговоримо про вас самих. Невже ви справді вважаєте, що повна відмова від російської мови і тотальна українізація вирішить ваші проблеми і Україна одразу розквітне? Це лише повторення минулого, яке ви чомусь забули. Навіть якщо в країні й пахнути не буде російським, однаково змін ви не відчуєте. Чому? Бо «російськість» в ваших генах.

«Російськість» - це пиятство кожної п’ятниці, це непереборна спрага до хабарів, це гори мусору на узбіччях та місцях відпочинку, це »бички» з балкону на чиюсь машину, це махінації, насилля та зловживання владою, перебільшення власних повноважень.

«Російськість» - це впертість та сліпота до справжніх подій перед носом, це замкнутість та ненависть до оточуючих, постійні підозри та зустередження, це ВІЧ та наркоманія.

І, навіть змінивши усі внутрішні закони та 100500 посадовців та президентів, не досягнете жодної істотної зміни на краще.


За що ми всі полюбляємо інші країни, до яких хочемо втекти? За чисті охайні вулиці, за газони, за порядок на вулицях та дорогах, за безпеку, за впевненість, за привітність місцевих, та за рівень життя. А що вам заважало весь цей час не смітити на вулицях? Брати з собою на відпочинок пакети для сміття, не кидати окурки, не викидати сміття прямо перед під’їздом? Дбати про власні подвір’я, охайно відноситись до вулиць міста, висаджувати дерева, стелити газони, одним словом, дбати про затишок міста чи села так, щоб вам приємно будо в ньому знаходитись.


Що вам заважало всі ці роки не брати та не давати хабарі? Що вам заважало не вішати на людей кілька справ, щоб позбавитись від «вісяків», або получити відкуп? Що заважало не продавати «хлібні» місця в СБУ? А нічого! Бо ви, українці, такі ж самі, як росіяни і ні на крок не стали ближче до европейською суспільства!


Якщо ви дійсно бажаєте змінити щось у країні, змінити саму Україну, стати прикладом для сусідів та мирового суспільства, вирватись з полону розрухи та застою, ви повинні не чекати на зміни від ваших політичних улюбленців, а самі будувати державу, в якій хочеться жити самим, і навіть іншим, та, в першу чергу, вбити в собі «російськість»!


А поки ви будете вважати, що будування країни - справа політиків та економістів, що чистота на вулицях - справа комунальних служб, що відкритість, вдячність і охайність - справа відкритих, вдячних та охайних, а вам лише є діло тільки до власного життя, країна ніколи не зрушить з місця.


Перестаньте давати хабарі кожному, хто має хоч якийсь вплив: посадовцям, акушерам з пологових будинків, спеціалістам усяких інстанцій, пожежникам та сесівцям, щоб не чипали бізнес. Не сідайте за руль на підпитку, не порушуйте швидкісний режим у населеному пункті, досить смітити та бранитися з кожним «нетаким». Будуйте гарні місця для відпочинку, та розвивайте сервіс, щоб люди в свою чергу подорожували Україною та залишали гроші у країні. Чесно сплачуйте податки, а глави своїх адміністративних одиниць щоб чесно розпоряджались податками та направляли їх на покращення інфраструктури та затишок.


Після Майдану 2014 року ми здобули великий шанс навести лад у країні, який не маємо права втратити. А замість цього ми лише збираємось на «кричалки» в підтримку Пороха чи Зе, завданням яких є власний імідж, марнославство та відвертання уваги від важливих внутрішніх проблем.


Досить мріяти про ідеальну країну. Іншого шансу може й не бути, тож дійте! Україна - країна не посадовців чи комунальщіків, це ваша країна, і якого життя в ній ви бажаєте власним дітям, таку країну й будуйте. Самостійно! І нехай вас береже Господь.#Україна #Європа #українці #росія #ганьба #політика